Naše výhody – Váš nový domov

Maximální komfort

Naše montované domy na klíč jsou originálním produktem, který Vám poskytne maximální komfort za nejnižší možnou cenu. Dřevěné domy mají schopnost regulovat interiérovou vlhkost, a to prostřednictvím vyrovnané vlhkosti dřeva. Mají také dobré akustické vlastnosti – útlum hluku, jeho pohltivost povrchy.

Vzduchotechnika a rekuperace

O čerstvý vzduch ve vašem domě, se bude starat inteligentní vzduchotechnika s automatickou rekuperací, která sníží tepelné ztráty způsobené výměnou vzduchu.

Spolehlivý a certifikovaný systém


Konstrukční systém splňuje tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Veškeré použité materiály splňují normy na zdravotní nezávadnost.

Energeticky a ekologicky nenáročné bydlení


Dřevostavby jsou šetrné k životnímu prostředí. Dřevo je přírodním materiálem a jako jediný stavební materiál má pasivní bilanci CO2, což znamená, že během své existence tohoto skleníkového plynu více absorbuje, než vyprodukuje (započítána je i produkce spjatá s úpravou dřeva a jeho následným využitím například jako konstrukčního materiálu). Navíc je to materiál plně obnovitelný. Pro výrobu stavebních částí je spotřebováno méně energie než pro dobývání cihlářské hlíny, pálení cihel a jejich transport.

Dřevostavby, se vyznačují vysoce nadstandardními tepelně – izolačními vlastnostmi. Veškeré použité materiály stěn výborně izolují, čímž zaručují stálost teploty vnitřního prostředí domu.

Nízkoenergetické a pasivní

Název pasivní dům vychází z principu využívání pasivních tepelných zisků v budově. Jsou to vnější zisky ze slunečního záření procházejícího okny a zisky vnitřní – teplo vyzařované lidmi a spotřebiči. Díky velmi kvalitní izolaci a dalším prvkům tyto zisky „neutíkají ven“ a po většinu roku postačují k zajištění příjemné teploty v místnostech. Vše dohromady zvyšuje kvalitu bydlení a hodnotu nemovitosti. Pasivní dům ročně spotřebuje maximálně 15 kilowathodin na metr čtvereční vytápěné plochy. U běžného rodinného domu, který má podlahovou plochu kolem 100 metrů čtverečních to dělá 1600 kilowathodin. Pro vytápění místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních, stačí 200 wattů, pro porovnání tepelný výkon člověka v klidu je 80 wattů, výkon stolního počítače 250 wattů.

Můžete sledovat, jak neustále rostou ceny energií a zůstat v klidu, protože Vy se bez nich téměř obejdete. Ekologie a udržitelnost je pro nás ve Váš nový domov prioritou.

Ekonomicky výhodné bydlení pro každou rodinu


Domy svými vlastnostmi šetří náklady za energie. Naše pasivní domy vynikají ekonomikou svého provozu, takže můžete ušetřit tisíce až desetitisíce ročně! To vám umožní Váš nový domov

.

Velmi rychlá a 100 % suchá výstavba domu

Mezi velkou výhodu patří to, že se jedná o práci s přírodními materiály (sádra, dřevo) velice nízké hmotnosti, které nijak nezatěžují konstrukci. Vzhledem k suché výstavbě můžeme stavět po celý rok a nejsme vázáni příznivými teplotami a vhodným počasím. Výhodou suchého procesu výstavby je také to, že nemusíme hotový dům nadměrně větrat a nechávat vyschnout. Dřevostavba je uživatelsky příjemná ihned po dokončení.

Zdravé bydlení

Mezi výhody dřevěných konstrukcí patří i estetické vlastnosti dřeva. Přírodní textura, barva a vůně působí pozitivně na lidské smysly, na lidskou psychiku a je velice účinné v boji proti alergickým reakcím astmatiků a alergiků. Dřevostavby se tak stávají jedničkou zdravého a příjemného bydlení. Domy ze dřeva jsou zdravotně vyhovující, takže zaručují zdravé a neškodné bydlení.

Život v pasivním domě, neznamená pouze úsporu nákladů na vytápění, ale můžete také počítat s tím, že se zbavíte většiny svých zdravotních problémů. Zařízení, které pracuje i v noci, filtruje vzduch a tím ho zbavuje škodlivých nečistot a prachu.

Díky tomu, že stroj přivede vždy tolik vzduchu, kolik potřebujete, se nemusíte bát plísní, které tak často trápí obyvatele rekonstruovaných panelových domů. Uvnitř domu dýcháte pouze čerstvý vzduch.

Dostupná lokalita

Pasivní řadové domy, jsou situovány v lokalitě Na Panském ve Staré Boleslavi ve městě Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, nedaleko sjezdu dálnice D10 (Praha – Mladá Boleslav).

Pozemky se nachází v blízkosti lesů a zároveň centra města.

Na metru B – Praha Černý Most jste autem za 12 minut.
Zastávka autobusu Pražské integrované dopravy je 4 minuty pěšky a autobus č. 379 je na metru Černý Most za 13 minut. Váš nový domov tak bude v komfortním dosahu.